Uued tooted
Eripakkumised

Sülearvuti rent

Pakume sülearvutid iga taotluse ja eelarve, mis on esitatud allpool, kui seade ei sobi teile süsteemi nõuded, saame pakkuda teisi mudeleid vastavalt teie soovidele, sõltuvalt soovitud number ja konfiguratsiooni. Teenindamiseks kõiki kliente, Narva linn on 100% ettemaksu.

Kuidas rentida? - Kohtumisel teeme kahepoolse lepingu täielik kirjeldus omadused ja puudused laptop, vaid töötada Narva linna. Kui möödunud olete tagasi seadme esialgne seisund - väga hea. Kui sülearvuti pragusid, kriimustusi või isegi arenenud oli ebastabiilne ning sätestada kulude Need puudujäägid ja vähendab nende võrra pant. Kui tekib tõsiseid vigastusi - katkine ekraan, klaviatuur katki, mis ei kuulu ja nii edasi, on meil õigus keelduda laptop pärast rent, ilma et nad maksaksid kautsjoni.

Sülearvuti remont? Kuidas toimib? - Me ei lahenda oma probleem, pakkuda kaasaegseid sülearvuti juba installitud tarkvara ja viirusetõrje tarkvara. Üürile anda, ei pea tegema kõik dokumendid, tunnistused ja muud asjad - piisavalt maksma hinnanguline maksumus ja saan kohandatud üksus.

Tahan osta väike sülearvuti, kuid ei julge? - Võtta veerema,
kasutada - ei meeldi see ei osta, meeldib osta, siis risk midagi peale teenuse hind, mis on võrreldamatu väike võrreldes kulusid seade.

Sa kiirustada reis, aga laptop ei ole? - Anda sobiv variant teile rentida mõne päeva või nädalaga. Miks teil on vaja osta tarbetuid asju, mis kogub tolmu kodus - võtta oma sülearvuti rent.

Kõik täiendavat infot saab telefonil: +372 56 18 88 23, +372 56 31 08 88 või e-post: info [net] dimax.ee